späť

 

 

    Katalóg produktov

    brúsenie kameňa

        brúsenie plôch tvrdého kameňa

        brúsenie plôch mäkkého kameňa

        ručné brúsenie

        leštenie

        SF snímacie taniere

        brúsenie nástrojov

        príslušenstvo

   brúsenie kovu

        špeciálne brúsne kotúče

        brúsenie plôch

        brúsenie nástrojov

        brúsne nástroje pre ručné náradie

        brúsne kamene a pilníky

 

  brúsenie kameňa

 

Brúsenie plôch – tvrdý kameň

Brúsne segmenty/kotúče pre prácu na kyvných hlavách, automatoch pre žulu...

Vhodné brúsne segmenty pre všetky obvyklé brúsne hlavy na žulu pri kyvných ramenách, brúsnych automatoch alebo brúsnych automatoch od zrnitosti 16-1200 v najrôznejších tvrdostiach, tak ako odpovedajúce postupy pri leštení.

Brúsenie plôch – mäkký kameň

Brúsne segmenty/kotúče pre mramor, umelý kameň pri použití na podlahových brúskach, brúsnych automatoch...Na obrázku vidíte brúsne kotúče/segmenty pre brúsenie a leštenie mramoru a umelého kameňa pre použitie na podlahových brúskach a brúsnych automatoch, tak ako tomu odpovedajúce možnosti uchytenia.

Ručné brúsenie

S kotúčmi v rôznych pojivech pre brúsenie za mokra a za sucha. Pre všetky práce s ručným elektrickým náradím FLEX od hrubého brúsenia po leštenie s najrôznejšími možnosťami uchytenia.     

Naše brúsne kotúče pre ručné brúsenie sú dodávané s rôznymi prírubami uchytenia, ako napr. SF, M 14, uchytenie pomocou magnetu (tornádo), FK, GR, atď., od brúsenia hrubého až po lesk pre všetky obvyklé ručné elektrické náradia (FLEX). Vyrába sa podľa originálnych receptúr značiek „SEBALD“, „FICKERT“, „FICKERT + WINTERLING“.Dodávané pojiva:

-magnezitové pojivo

-bakelitové pojivo

-keramické pojivo

-umelohmotné pojivo/polypora

Všetky brúsne kotúče sú dodávané v rôznych tvrdostiach (mäkké, stredné, tvrdé).

Brúsenie hrán a fází

S kotúčmi vo vysoko kvalitnom pojivu polypora, umelá hmota, tak ako v diamantovom prevedení.Pre obzvlášť veľké nároky pri brúsení hrán  a fází bolo u nás vyvinuté brusivo v pojivu polypora/umelohmotnom, ktoré je možné použiť na najmodernejších vysoko výkonných strojoch. Vysoká životnosť, pri súčasne optimálnom brúsnom výkone, zaručuje vysokú hospodárnosť a tým efektívne využitie nástrojov.Podľa typu stroja a použitia sú kotúče dodávané v najrôznejších  veľkostiach otvorov. Obsiahly program na sklade. Dodávané sú v diamantovom pojivu, tak ako s odpovedajúcimi snímajúcimi taniermi.

Leštenie

So SEBALD – leštiacimi nástrojmi pre všetky druhy kameňov dosiahnete vysoký lesk.

Pomocou vysoko kvalitných zmesí vhodných pre každú oblasť použitia. Tiež sú dodávané v prevedení – poréznom, mäkkom, tvrdom, strednom, tak ako vo farebnom odstupňovaní – žltá, čierna, šedá, biela farba.

SF– snímacie taniere

SF- (Sebald/Flansch – príruba) upevňovací systém...

Vynález firmy Sebald (SF= Sebald flansch –príruba).

Pre prácu so zníženou vibráciou na ručnom elektrickom náradí.

Rýchla a čistá výmena brúsnych kotúčov v jednotlivých zrnitostiach

Brúsenie nástrojov

Pre ostrenie sekáčov, štokovákov

Orovnávače diamantových kotúčov/vŕtacích koruniek...

Pre orovnávanie, ostrenie sekáčov, štokovákov.

Orovnávače v najrôznejších veľkostiach a tvaroch pre ostrenie diamantových kotúčov, prípadne vŕtacích koruniek.

Obsiahly sortiment a brúsne telieska najrôznejších tvarov a rozmerov so stopkou v keramickom pojivu.

 

 

  brúsenie kameňa

 

Brúsenie per

Pre opracovanie koncoviek špirálových per sú kladené vysoké požiadavky čo sa týka životnosti, rezných vlastností chladného rezu. Tento druh brúsnych kotúčov tvorí dôležitú časť našej výroby.

Brúsenie plôch a vnútorné kruhové brúsenie pomocou kotúčov

S našim širokým skladovým sortimentom kotúčov pre brúsenie plôch a vnútorných kruhov je možné opracovávať prakticky všetky materiály.

Brúsenie plôch pomocou hrncov, kruhov, segmentov

Kruhy, hrncovité kotúče a segmenty v najrôznejších prevedeniach a rozmeroch doplňujú náš skladový program pre brúsenie nožov a plôch.

Program pre brúsenie nástrojov

Brúsenie nástrojov v rovnom prevedení alebo v hrncovitom prevedení a podľa DIN-norem, pre brúsenie jednoduchých nástrojov manuálne alebo strojne, sú dodávané v širokej palete zo skladu.

Brúsne prostriedky pre ručné elektrické náradie

Najbežnejšie brúsne kotúče, stopkové telieska, pre použitie na uhlových či pneumatických brúskach      v štandardných prevedeniach a dodávané podľa priania zákazníka

Brúsne kamene, pilníky

Naše brúsne kamene a pilníky pre konečné opracovanie plôch alebo pre orovnávanie brúsnych kotúčov máme       vo veľkom výbere, podľa priania zákazníka môžeme nástroje prispôsobiť.

 

 

 

  späť